Rekordu nie było, zebraliśmy około 4200 kg produktów spożywczych, ale i tak się cieszymy i bardzo dziękujemy wszystkim elblążanom, którzy w tej trudnej sytuacji – drożyźnie i inflacji – podzielili się z uboższymi współmieszkańcami. Macie wielkie serca, a to dobro na pewno w odpowiednim momencie do Was wróci!
Poza Elblągiem pod egidą naszego Banku świetnie udała się zbiórka w Suszu – prawie 600 kg. W Iławie zebrano 330 kg, w Tolkmicku 60 kg i w Młynarach 30 kg.
W sklepach i magazynie ofiarnie pracowali wolontariusze ze szkół i organizacji: SP 8, 9, 11, 15,19,25, OSW nr 1 i 2, Bursy nr 3, ŚHP; I, III i IV LO, ZSG, ZSIŚiU, ZSEiO, MEDYK; ze stowarzyszeń: Złoty Wiek, Przyjazny Krąg, PSONI, RAZEM, Żuławy, Fabryka Dobra, Nasza Zawada, Fantazja, Nowa Nadzieja, Zespoły Caritas: Diecezjalny, parafii Św. Rodziny, Królowej Polski, Brata Alberta, św. Rafała Kalinowskiego, KARAN (Dom Zacheusza), ponadto ŚDS Przezmark.
Dziękujemy sponsorom: firmie reklamowej Contact za bezpłatny wydruk ulotek, stowarzyszeniu RCW za ekologiczne siatki na warzywa oferowane darczyńcom. Dziękujemy też pracownikom sklepów za życzliwość i pomoc.
Bez ofiarnych wolontariuszy zbiórki by nie było – więc wielkie podziękowania i wyrazy uznania! I, oczywiście, polecamy się na przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *